Середа, 13 червня, 2018

13 червня, середа - Відкриття виставки Катерини Костельної "Українська Баттерфляй" (малярство, графіка)

“Українська Баттерфляй” – це перша персональна виставка Катерини Костельної, студентки Львівського коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша. Юна художниця присвятила її Соломії Крушельницькій.

Поч. о 16.00. Вхід вільний

“Я народилася навесні, 11 березня 2001 року. Вік не важливий. Не пам'ятаю, коли перший раз взяла пензлик в руки, пам’ятаю лише те, що було це давно. У Львові вчилась у приватній школі Оксани Боднарук. В старших класах навчалась у Києві, в Державній художній школі імені Т. Шевченка, де почала здобувати початкову фахову художню освіту на відділенні станкового живопису.
Шалений період життя почався з поступленням у Львівський коледж ужиткового та декоративного мистецтва ім. Ів. Труша, на відділення художнього ткацтва. Тут я більше почала заглиблюватися у творчість та серйозну роботу, бачити світ в інших барвах, зрозуміла, що реалізм – це лише одна єдина частинка мистецтва, а зовсім інша його сторона - емоційна, яка не підлягає академічним правилам виконання роботи.
Оточення теж повпливало на формування моєї особистості. Розмови з людьми та світогляд всіх моїх знайомих і друзів дозволяє задумуватись над речами, які хвилюють. А головне, люди дають мені наснагу творити і показати світу свою творчість. Я живописець-портретист, графік, що поєднує багато різних фактур. Напевне від дідуся передалося – Подольського Валентина Марковича, відомого скульптора, професора Львівської Академії Мистецтв та автора пам'ятника Івана Федорова у Львові.
Соломія Крушельницька... В першу чергу – це жінка, яка для мене є великим прикладом, для якої постійна робота над собою давала надзвичайний результат. Цю потужну особистість поважали усі, вважали за честь співати з нею на одній сцені. Талант, голос, легендарні образи співачки – і сьогодні знають і шанують у світі”.

Катя Костельна